Tubazy https://tubazy.com Youtube MP3 Dönüştürücü Mon, 01 Oct 2018 11:34:53 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 https://tubazy.com/wp-content/uploads/2018/02/icon-150x150.png Tubazy https://tubazy.com 32 32 Edis – An https://tubazy.com/edis-an/ https://tubazy.com/edis-an/#comments Mon, 01 Oct 2018 11:34:53 +0000 https://tubazy.com/?p=1600 Edis yeni şarkısı An için klip çekti. Biraz önce Youtube netd kanalında yayınlanan video klip kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. İlk izlenim olarak iyi bir şarkı olarak görünse de, Edis’in hareketli şarkılarına alıştığımız için beklentilerin biraz altında olduğunu söyleyebiliriz. Slow tarzda bir şarkı çıkaran Edis, An şarkısı ile yine izlenme rekorları kıracaktır. Edis – […]

Kaynak: Edis – An - Tubazy.

]]>
Edis yeni şarkısı An için klip çekti. Biraz önce Youtube netd kanalında yayınlanan video klip kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. İlk izlenim olarak iyi bir şarkı olarak görünse de, Edis’in hareketli şarkılarına alıştığımız için beklentilerin biraz altında olduğunu söyleyebiliriz. Slow tarzda bir şarkı çıkaran Edis, An şarkısı ile yine izlenme rekorları kıracaktır. Edis – An şarkısını mp3 ve mp4 olarak cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kaynak: Edis – An - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/edis-an/feed/ 1
Tuğçe Kandemir – Yanlış #Klip https://tubazy.com/tugce-kandemir-yanlistin-klip/ https://tubazy.com/tugce-kandemir-yanlistin-klip/#comments Mon, 24 Sep 2018 10:29:29 +0000 https://tubazy.com/?p=1590 Son zamanların en popüler şarkısı Tuğçe Kandemir yeni şarkısı “Yanlış” için video klip çekti. Youtube’da yayınlanan klip daha ilk saatinden izlenme rekorları kırıyor. İlk olarak sosyal medyada “Bu Benim Öyküm” şarkısı ile çıkış yakalayan Tuğçe, sonrasında büyük bir patlama yaptı. “Yanlıştın” klibine çekilen video klibi izleyebilir ve mobil telefonlara MP3 olarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Tuğçe Kandemir – Yanlış #Klip - Tubazy.

]]>
Son zamanların en popüler şarkısı Tuğçe Kandemir yeni şarkısı “Yanlış” için video klip çekti. Youtube’da yayınlanan klip daha ilk saatinden izlenme rekorları kırıyor. İlk olarak sosyal medyada “Bu Benim Öyküm” şarkısı ile çıkış yakalayan Tuğçe, sonrasında büyük bir patlama yaptı. “Yanlıştın” klibine çekilen video klibi izleyebilir ve mobil telefonlara MP3 olarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Tuğçe Kandemir – Yanlış #Klip - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/tugce-kandemir-yanlistin-klip/feed/ 1
Bora Duran – Sana Doğru https://tubazy.com/bora-duran-sana-dogru/ https://tubazy.com/bora-duran-sana-dogru/#respond Sun, 02 Sep 2018 07:46:55 +0000 https://tubazy.com/?p=1572 Bora Duran Sana Doğru şarkısının video klibini Netd müzik ve garaj müzik anlaşmasıyla yayınladı. Klibini izleyen müzik sevenlerin hayal kırıklığına uğradığı klipte kültürel mirasları ve horonu yok ettiği izleyenler tarafından yorumlandı. Siz de Sana Doğru klibini izleyerek yorum yapabilirsiniz. Sana Doğru klibini beğendiyseniz mp3 ve mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Bora Duran – Sana Doğru - Tubazy.

]]>
Bora Duran Sana Doğru şarkısının video klibini Netd müzik ve garaj müzik anlaşmasıyla yayınladı. Klibini izleyen müzik sevenlerin hayal kırıklığına uğradığı klipte kültürel mirasları ve horonu yok ettiği izleyenler tarafından yorumlandı. Siz de Sana Doğru klibini izleyerek yorum yapabilirsiniz. Sana Doğru klibini beğendiyseniz mp3 ve mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Bora Duran – Sana Doğru - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/bora-duran-sana-dogru/feed/ 0
Burak Kut – Hoppa https://tubazy.com/burak-kut-hoppa/ https://tubazy.com/burak-kut-hoppa/#respond Sun, 02 Sep 2018 07:44:53 +0000 https://tubazy.com/?p=1570 Efsane şarkıcı Burak Kut‘un Hoppa şarkıcı yaz sezonu bitmeden Burak Kut sevenleriyle buluştu. Klibinde kendisine eşlik eden bir çok dansçıyla birlikte hareketli video klibi hazırlayan Burak Kut, bu yaza damgasını vuracak gözüküyor. Burak Kut’un hareketli şarkısını mp3 ya da mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Burak Kut – Hoppa - Tubazy.

]]>
Efsane şarkıcı Burak Kut‘un Hoppa şarkıcı yaz sezonu bitmeden Burak Kut sevenleriyle buluştu. Klibinde kendisine eşlik eden bir çok dansçıyla birlikte hareketli video klibi hazırlayan Burak Kut, bu yaza damgasını vuracak gözüküyor. Burak Kut’un hareketli şarkısını mp3 ya da mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Burak Kut – Hoppa - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/burak-kut-hoppa/feed/ 0
Jehan Barbur & Can Bonomo – Kirlenmiş Çığlık https://tubazy.com/jehan-barbur-can-bonomo-kirlenmis-ciglik/ https://tubazy.com/jehan-barbur-can-bonomo-kirlenmis-ciglik/#respond Sun, 02 Sep 2018 07:42:55 +0000 https://tubazy.com/?p=1568 Ünlü şarkıcı Cem Karaca‘nın bilinen eseri Kirlenmiş Çığlık‘a yeniden hayat veren şarkıcı Can Bonomo ve Jehan Barbur yeni klibiyle Netd müzik anlaşmasıyla yayınlandı. Siz de bu güzel şarkıyı dinlemek isterseniz ya da mobil cihazınıza indirmek isterseniz Tubazy yanınızda. Telefonunuza zil sesi yapmak için ücretsiz olan Mp3 olarak indir ya da video formatı olan Mp4 olarak […]

Kaynak: Jehan Barbur & Can Bonomo – Kirlenmiş Çığlık - Tubazy.

]]>
Ünlü şarkıcı Cem Karaca‘nın bilinen eseri Kirlenmiş Çığlık‘a yeniden hayat veren şarkıcı Can Bonomo ve Jehan Barbur yeni klibiyle Netd müzik anlaşmasıyla yayınlandı. Siz de bu güzel şarkıyı dinlemek isterseniz ya da mobil cihazınıza indirmek isterseniz Tubazy yanınızda. Telefonunuza zil sesi yapmak için ücretsiz olan Mp3 olarak indir ya da video formatı olan Mp4 olarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Jehan Barbur & Can Bonomo – Kirlenmiş Çığlık - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/jehan-barbur-can-bonomo-kirlenmis-ciglik/feed/ 0
Demet Aktaş – Sarıl Bana https://tubazy.com/demet-aktas-saril-bana/ https://tubazy.com/demet-aktas-saril-bana/#respond Tue, 28 Aug 2018 05:22:35 +0000 https://tubazy.com/?p=1564 Demet Aktaş‘ın Sarıl Bana şarkısı müzik sevenlerle buluştu. Seyhan Müzik ve Netd müzik ortaklığında çıkan çalışma beklentinin altında yer aldı. Klibi izleyenlerin ve şarkıyı dinleyenlerin yorumu ise Demet Akalın, Hande Yener biraz da Kerimcan Durmaz karışmasıyla olmuş dedirtti. Siz de özgürce kendi yorumunuzu yapabilmek için ücretsiz şekilde Demet Aktaş’ın Sarıl Bana şarkısını mp3 ve mp4 […]

Kaynak: Demet Aktaş – Sarıl Bana - Tubazy.

]]>
Demet Aktaş‘ın Sarıl Bana şarkısı müzik sevenlerle buluştu. Seyhan Müzik ve Netd müzik ortaklığında çıkan çalışma beklentinin altında yer aldı. Klibi izleyenlerin ve şarkıyı dinleyenlerin yorumu ise Demet Akalın, Hande Yener biraz da Kerimcan Durmaz karışmasıyla olmuş dedirtti. Siz de özgürce kendi yorumunuzu yapabilmek için ücretsiz şekilde Demet Aktaş’ın Sarıl Bana şarkısını mp3 ve mp4 olarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Demet Aktaş – Sarıl Bana - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/demet-aktas-saril-bana/feed/ 0
Ebru Polat – Akşam Sendeyiz Kraliçe https://tubazy.com/ebru-polat-aksam-sendeyiz-kralice/ https://tubazy.com/ebru-polat-aksam-sendeyiz-kralice/#respond Tue, 28 Aug 2018 05:20:20 +0000 https://tubazy.com/?p=1562 Şarkıcı Ebru Polat Akşam Sendeyiz Kraliçe şarkısını çıkardı. Yaz günlerine damgasını vuracak olan şarkı kısa sürede izlenme rekorları kırmayı hedeflediğini gösterdi. Klibinde kızgın bir boğanın üstünde olan Ebru Polat iddialı görüntülere imza attı. Ebru Polat’ın son şarkısı olan Akşam Sendeyiz Kraliçe şarkısını ses dosyası olarak mp3 ya da video formatı olarak mp4 şeklinde indirebilirsiniz.

Kaynak: Ebru Polat – Akşam Sendeyiz Kraliçe - Tubazy.

]]>
Şarkıcı Ebru Polat Akşam Sendeyiz Kraliçe şarkısını çıkardı. Yaz günlerine damgasını vuracak olan şarkı kısa sürede izlenme rekorları kırmayı hedeflediğini gösterdi. Klibinde kızgın bir boğanın üstünde olan Ebru Polat iddialı görüntülere imza attı. Ebru Polat’ın son şarkısı olan Akşam Sendeyiz Kraliçe şarkısını ses dosyası olarak mp3 ya da video formatı olarak mp4 şeklinde indirebilirsiniz.

Kaynak: Ebru Polat – Akşam Sendeyiz Kraliçe - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/ebru-polat-aksam-sendeyiz-kralice/feed/ 0
Yusuf Güney – Kaptan https://tubazy.com/yusuf-guney-kaptan/ https://tubazy.com/yusuf-guney-kaptan/#respond Sat, 25 Aug 2018 11:33:35 +0000 https://tubazy.com/?p=1557 Yakışıklı şarkıcı Yusuf Güney yeni şarkısıyla yaza merhaba dedi. 2016 yılında ki Kaptan albümünden esinlenerek çıkardığı Kaptan şarkısının video klibi Youtube’de müzik sevenlerle buluştu. Netd müzik ve emre müzik ortaklığında çıkan şarkı Yusuf Güney tarzıyla yine hareketli dakikalara imza attı. Askerlere verdiği konserlerle Mehmetciklere moral kapısı olan sevilen şarkısı Yusuf Güney’in Kaptan şarkısını mp3 ve […]

Kaynak: Yusuf Güney – Kaptan - Tubazy.

]]>
Yakışıklı şarkıcı Yusuf Güney yeni şarkısıyla yaza merhaba dedi. 2016 yılında ki Kaptan albümünden esinlenerek çıkardığı Kaptan şarkısının video klibi Youtube’de müzik sevenlerle buluştu. Netd müzik ve emre müzik ortaklığında çıkan şarkı Yusuf Güney tarzıyla yine hareketli dakikalara imza attı. Askerlere verdiği konserlerle Mehmetciklere moral kapısı olan sevilen şarkısı Yusuf Güney’in Kaptan şarkısını mp3 ve mp4 olarak bedava indirebilirsiniz. Mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza ücretsiz müzik indirmek artık çok kolay.

Kaynak: Yusuf Güney – Kaptan - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/yusuf-guney-kaptan/feed/ 0
Banu Karaca – Nilüfer https://tubazy.com/banu-karaca-nilufer/ https://tubazy.com/banu-karaca-nilufer/#respond Mon, 20 Aug 2018 10:22:39 +0000 https://tubazy.com/?p=1530 Banu Karaca‘nın Nilüfer bugün müzik sevenlerle buluştu. Keşfedilmeyi bekleyen yeni şarkıcılardan olan Banu Karaca Bilkent Üniversitesi Opera ve Şan bölümü mezunu. Aynı zamanda Kansersiz Yaşam Derneğinin icra kurulu üyesi. Yeni çıkardığı Nilüfer şarkısı Dmc etiketiyle yayınlandı. Siz de Banu Karaca’nın Nilüfer şarkısını mp3 mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Banu Karaca – Nilüfer - Tubazy.

]]>
Banu Karaca‘nın Nilüfer bugün müzik sevenlerle buluştu. Keşfedilmeyi bekleyen yeni şarkıcılardan olan Banu Karaca Bilkent Üniversitesi Opera ve Şan bölümü mezunu. Aynı zamanda Kansersiz Yaşam Derneğinin icra kurulu üyesi. Yeni çıkardığı Nilüfer şarkısı Dmc etiketiyle yayınlandı. Siz de Banu Karaca’nın Nilüfer şarkısını mp3 mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Banu Karaca – Nilüfer - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/banu-karaca-nilufer/feed/ 0
Görkem Sengel – Ne Duruyorsun https://tubazy.com/gorkem-sengel-ne-duruyorsun/ https://tubazy.com/gorkem-sengel-ne-duruyorsun/#respond Mon, 20 Aug 2018 10:20:44 +0000 https://tubazy.com/?p=1528 Görkem Sengen‘in yeni tekli çalışması Ne Duruyorsun yayınlandı. Yayınlandığı ilk dakikalar itibariyle görüntüleme sayısı hızla yükselmeye başladı. Klibinde makam koltuğuna oturmuş şekilde şarkı söyleyen genç şarkıcıya dans eden kız eşlik ediyor. Hareketli parça olan Ne Duruyorsun arabasında tempo tutturmak isteyenler için ideal bir müzik denilebilir. Siz de Görkem Sengen’in Ne Duruyorsun şarkısını ücret ödemeden Mp3 […]

Kaynak: Görkem Sengel – Ne Duruyorsun - Tubazy.

]]>
Görkem Sengen‘in yeni tekli çalışması Ne Duruyorsun yayınlandı. Yayınlandığı ilk dakikalar itibariyle görüntüleme sayısı hızla yükselmeye başladı. Klibinde makam koltuğuna oturmuş şekilde şarkı söyleyen genç şarkıcıya dans eden kız eşlik ediyor. Hareketli parça olan Ne Duruyorsun arabasında tempo tutturmak isteyenler için ideal bir müzik denilebilir. Siz de Görkem Sengen’in Ne Duruyorsun şarkısını ücret ödemeden Mp3 ve Mp4 olarak bedava indirebilirsiniz.

Kaynak: Görkem Sengel – Ne Duruyorsun - Tubazy.

]]>
https://tubazy.com/gorkem-sengel-ne-duruyorsun/feed/ 0